Upratanie pred kolaudáciou – zverte sa do rúk profesionálov

Upratovanie novovybudovaných alebo zrekonštruovaných kancelárskych priestorov je absolútne nevyhnutný krok, ktorý firmy musia podstúpiť z 2 dôvodov. Prvým je hygienické hľadisko.

Firmy si často neuvedomujú dôležitý fakt. Ak priestor dokonale neupracete predtým, ako tam presťahujete nábytok a usadíte kolegov, už nikdy nedosiahnete uspokojivé výsledky čistoty.

Drobný prach zo stien a podláh bude neustále prúdiť v kancelárii.

Upratovanie tesne po výstavbe, keď sú kancelárie holé, bez nábytku a vybavenia, je časovo aj ekonomicky pre firmu najvýhodnejšie.

Robotníci po výstavbe zanechajú množstvo väčšieho, či menšieho odpadu. Niektoré prímesi napríklad farieb alebo betónu, ale môžu mať škodlivé až nebezpečné účinky na zdravie ľudí. Ak sa chcete vyhnúť zvýšenému počtu PN-kových dní, respiračným a alergickým problémov svojich zamestnancov, nesmiete postavebné upratovanie podceniť.

Vedeli ste, že?

Je bežnou praxou nechať prach usadiť až dva týždne po odchode staviteľov, kým bude možné nehnuteľnosť vyčistiť na profesionálnej úrovni.

Druhým dôvodom postavebného upratania je kolaudácia. Je zákonnou povinnosťou majiteľa objektu dostať priestory do zdraviu a bezpečnosti vyhovujúceho stavu. Zobrali by ste si na zodpovednosť, že sa úradníci otočia pri dverách? Stálo by vás to ďalšie náklady a drahocenný čas celý proces opakovať.

Upratovanie budovy nie je bežné upratovanie. Aby ste to zvládli, potrebujete zručnosti a profesionálne nástroje. Pri upratovaní budovy preto nemusíte strácať čas, keď si môžete najať odborníka.

Na Slovensku pôsobíme niekoľko rokov a pravidelne realizujeme postavebné upratovanie predovšetkým v Bratislave a na západnom Slovensku. Ozvite sa nám a nechajte si vypracovať ponuku na mieru.