Rozširujeme upratovacie a čistiace služby aj do Nitry

Čistenie firmy

Ako možno viete, našim hlavným pôsobiskom bolo doteraz predovšetkým hlavné mesto, kde sme upratovali známe obchodné centrá ale aj firmy ako CCS, Emil Frey, VGD Slovakia a mnohé ďalšie.

Postupne prichádzalo čoraz viac dopytov aj z Nitry a okolia. Prudko sa rozvíjajúce priemyselné odvetvie v tejto oblasti vytvorilo požiadavku na kvalitné upratovanie a čistenie kancelárií, či výrobných a skladových hál.

Jednou z posledných zákaziek v Nitre bolo čistenie budovy po výstavbe, kde bolo potrebné komplexné čistenie kancelárskych priestorov, podláh a okien. Nevyhnutnou súčasťou upratovania bolo aj zlikvidovanie zvyškov stavebného odpadu, ktorý tu zanechala stavebná firma.

Sme zvyknutí, že zákazníkov máme po celom Slovensku. Výsledky našej práce si pochvaľovali aj v Poprade, či Košiciach.

Vráťme sa ale späť do Nitry.

Časté návštevy tohto regiónu v nás vzbudili myšlienku posilniť team, ktorý by bol flexibilný z hľadiska cestovania a okamžite po ruke. Od 01. 10. máme plnohodnotnú pobočku v Nitre. Zároveň sa tým znižujú náklady a čas na dopravu, čo naši zákazníci v Nitre a okolí veľmi oceňujú.

Noví kolegovia sú rovnako profesionálne zaškolení, ako zvyšok teamu v Bratislave, Žiline, Košiciach, Malackách takže garantujeme to najlepšie upratovanie a čistenie, ktoré môžete dostať.

Rozsah upratovacích služieb pre Nitru a okolie ostáva rovnaký:

Ak hľadáte profesionálov na upratovanie kancelárii v Nitre, obráťte sa smelo na nás. Vďaka profesionálnemu vybaveniu a rokom skúseností premením vašu kanceláriu na krásne, čisté a zdravé miesto pre prácu.