Upratovanie firiem – pravidelné i jednorázové

Poskytujeme komplexné služby – upratovanie firiem.

Nemáte vlastnú upratovačku, ktorá by vám pravidelne upratala kanceláriu? Nechajte túto prácu na nás.

Zameriavame sa na upratovacie služby v Bratislave a okolí ale klientov máme po celom Slovensku od Trnavy, cez Nitru, Malacky, Žilinu, Banskú Bystricu až po Košice, či Prešov. Vycestujeme za vami kdekoľvek sídlite.

S nami máte istotu, že upratovanie kancelárie (robíme i tepovanie) vykonajú profesionálne vyškolení a vybavení pracovníci. Myslite aj na zdravie svojich zamestnancov. Preferujeme ekologické upratovanie, ak to podmienky dovoľujú. Prijímajte návštevy a obchodných partnerov vo sviežom a čistom prostredí. Je to vaša vizitka.

Naše upratovacie služby využívajú napríklad:

– kancelárie, sklady, komerčné priestory, výrobné haly, stavebné firmy, obchodné centrá

Používame riešenia šetrné k materiálom ale aj k zdraviu a životnému prostrediu. Poskytujeme pravidelné, jednorazové aj generálne upratovanie firiem. Pre klientov, ktorí vyžadujú výnimočné služby poskytujeme individuálne riešenia.

Na Slovensku pôsobíme už od roku 2018 a za tento pomerne krátky čas sme si získali množstvo firemných zákazníkov a to nielen v regióne Bratislavy, ale v Žiline, Košiciach, Prešove.  Pravidelné upratovanie vám poskytujeme ale na celkom Slovensku. Pošlite nám prostredníctvom nášho kontaktného formuláru vašu požiadavku a vo veľmi krátkej dobe sa vám ozveme a pripravíme cenovú ponuku presne podľa vašich zámerov.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Uvedomujeme si, že môžete ako firma potrebovať i komplexné čistiace služby, preto k pravidelnému upratovaniu robíme i doplnkové služby: postavebné upratovanie, umývanie okien, čistenie a umývanie podláh, čistenie garáží, tepovanie, predaj hygienického materiálu a v neposlednom rade i údržbu zelene. 

Upratovanie firiem
Upratovanie firiem

Napísali o nás napríklad tu.