4 dôvody, prečo je čistenie firemného parkoviska dôležité

Sme overená upratovacia firma

Jednou z najdôležitejších úloh, ktorú viaceré spoločnosti podceňujú, je dôležitosť čistenia parkoviska alebo parkovacieho domu. Stav vášho asfaltu alebo betónu má veľký vplyv na vytvorenie dojmu na vašich klientov. Čisté parkovisko hovorí veľa o vašej firme a kompletnej bezpečnosti areálu. Predstavujeme vám 4 hlavné dôvody, prečo je čistenie parkovísk dôležité a môže pomôcť vášmu podnikaniu.

Prvý dojem

Čisté parkovisko hovorí veľa o vašom podnikaní. Prvý dojem si klient vytvorí aj bez toho, aby vstúpil do vašej kancelárskej budovy a podal si s vami ruku. Upratovanie parkoviska je prvým krokom k vytvoreniu prvého dojmu. Dokazuje to, že ste urobili správny krok, aby bol dojem klienta pozitívny od začiatku až do konca.

Čisté parkovisko = vyššia bezpečnosť

Čistenie parkoviska môže ochrániť vašich klientov a zamestnancov pred mnohými rizikami. Pýtate sa ako? Najväčšie riziko predstavuje rozliaty olej z auta, či rôzne zmesi. Pošmyknutie, či úraz zamestnancov alebo klientov je tá posledná vec, ktorú by ste chceli riešiť. Je lepšie problémom predchádzať, ako ich hasiť.

Obmedzte nehody a tým aj zodpovednosť

Ak je vaše parkovisko v nevyhovujúcom stave, môže to viesť k nehodám s vozidlom alebo môže návštevník spadnúť a zraniť sa na vašom pozemku. Môže to viesť k vašej zodpovednosti za nehodu. Urobte z čistenia parkovísk rutinu, aby ste znížili riziko takýchto nehôd a udržali svoje financie a povesť v bezpečí.

Naša firma sa už roky venuje profesionálnemu čisteniu podzemných aj nadzemných garáží.

Vďaka profesionálnemu vybaveniu a preškolenému personálu odstránime špinu aj na miestach, ktoré iní obchádzajú ako napríklad kanále, lišty, či rozvody.