Prečo by ste svoju pozornosť mali venovať uprataniu garáže?

Po zime je ideálny čas na upratovanie a o firemných garážach to platí dvojnásobne. Posýpať cesty soľou je už minulosťou, kašovitý sneh z okrajov ciest už zmizol ale množstvo nečistoty napr. z podbehov na aute sa ocitlo cez zimu v garáži. Práve toto obdobie je pre upratanie garáže vhodné, ak nie dokonca nevyhnutné.

Podlaha v garáži je, čo sa týka množstva a agresivity znečisťujúcich látok, asi najväčšou výzvou. Množstvo oleja, benzínu, nafty, soli a prachu všetkého druhu je výzva aj pre skutočných profesionálov.

Problémom ale je fakt, že túto nečistotu si na topánkach do firmy prenášajú zamestnanci, partneri, návštevy – skrátka každý, kto denne vchádza do priestoru vašej firmy z garáže.

Sme presvedčení, že vo firme máte koberce alebo peknú podlahu. Predstavte si, že všetka táto mimoriadne agresívna a potenciálne zdraviu škodlivá nečistota sa dostáva do priestorov kancelárií.

Jej odstránenie z tohto povrchu je časovo aj finančne omnoho nákladnejšie ako dôkladné a profesionálne upratanie garáže alebo parkovacieho domu pri vašej firme.

Robiť upratovanie garáže je časovo náročné s nezaručeným kvalitným výsledkom, ak sa spoliehate len na vlastné sily.

Chýbajúce technické a materiálne vybavenie ešte viac podčiarkne fakt, že toto je robota pre skutočných profesionálov v odbore.

Naša firma sa popri upratovaní kancelárií venuje aj komplexnému čisteniu garáži a to predovšetkým v Bratislave a na západnom Slovensku. Našich klientov by ste ale našli aj na Liptove, či na východe.

Uvedomujeme si, že upratanie garáže to nie je len o podlahe. Množstvo nečistoty sa hromadí napr. popri lištách, rozvodoch a pri vstupoch do garážového priestoru.

Ak neviete, kde špinu hľadať, tak sa jej nikdy nezbavíte. Za roky skúseností a po hodinách preškolovania personálu vieme nájsť aj tú najskrytejšiu nečistotu.

Našou prednosťou je nielen upratovanie ale aj informovanie klienta o prevencii pred vznikom nečistoty. To v konečnom dôsledku pomáha firmám šetriť peniaze vyhradené v rozpočte na čistiace a upratovacie práce.

Budeme radi, ak nás budete kontaktovať a necháte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.