Po týchto faktoch sa na upratovanie kancelárie budete pozerať inak

Dezinfekcia povrchov

Napriek situácii, ktorá tu aktuálne je, si stále veľa firiem neuvedomuje nevyhnutnosť čistého a zdravotne spôsobilého pracovného prostredia.

Čistota kancelárie má ale estetické, zdravotné ale aj ekonomické dôsledky pre firmu. Prezradíme vám niekoľko zaujímavých faktov, ktoré zmenia váš pohľad na upratovanie firiem.

Baktérií sa nikdy 100% nezbavíte. Sú všade ale je možné predchádzať ich množeniu alebo vytváraniu vhodného prostredia. Zamestnanec sa počas pracovnej doby „stretne“ s viac ako 10 000 000 baktérií. Ich výskyt je ale až 400x väčší na kancelárskom stole ako na toaletnom sedadle. Počet baktérií sa zvyšuje každý deň až o 31% na tých povrchoch, ktoré nie sú dezinfikované.

Zarážajúci je aj fakt, že 15% mužov a 7% žien si po použití toalety neumýva ruky. 75% kľučiek na toaletách sú pritom považované za hlavné prenášače chorôb.

98% zamestnancov sa počas svojej pracovnej kariéry nakazí istou formou nákazlivej choroby a to len v dôsledku zlých hygienických podmienok na pracovisku.

Zdravotne nevyhovujúce pracovné prostredie má za následok zhoršenie alergií až u 30% zamestnancov.

Ak by boli pracovné stoly denne kvalitne dezinfikované, predišlo by sa až 28 percentám PN-kových dní.

Upratovanie kancelárií, a to pravidelné, je teda cestou, ako mať krajšie a zdravšie pracovné prostredie, ktoré je produktívnejšie. Nestačí len pre oko prejsť handrou po stole a zmyť podlahu. Vedeli ste, že väčšina čistiacich a dezinfekčných prostriedkov aktívne pôsobí od 30-60 sekúnd, až potom by mali byť odstránené?

Všetky tieto fakty si v našej firme plne uvedomujeme, preto pristupujeme k upratovaniu kancelárií s maximálnou vážnosťou. Za roky praxe sme vyladili upratovacie postupy, použité prostriedky a techniku natoľko, že nám stále stúpa počet verných a spokojných firiem po celom Slovensku.

Ale neostávame na mieste. Neustále školíme personál, aby sme nami nastavenú latku prekonali.

Pouvažujte nad faktami o upratovaní v kancelárii. Ak vyhodnotíte fakty ako prínos pre vašu firmu, budeme radi, ak nás kontaktujete. Nezáleží, kde máte kanceláriu – my za svojimi klientmi cestujeme po celom Slovensku.

Presvedčte sa o profesionalite našej firmy. Kancelária totiž môže byť čistá, nie len „čistá“.