Je vaša podlaha čistá alebo len umytá?

Sme overená upratovacia firma

Umyté a čisté neznamená to isté. Mať podlahu čistú si vyžaduje dve veci – profesionalitu a pravidelnosť.

Ak jednu z týchto vecí podceníte, vaša podlaha nebude spĺňať definíciu čistoty.

Prečo je dobré sa venovať upratovaniu podlahy? Pre mnohé firmy je to spravená fajka, že sa upratalo. Vzhľad je jedna vec ale v tejto dobe netreba zabúdať ani na zdravotné hľadisko.

Ak máte v kancelárii koberce, znamená to, že môžete mať „zarobené“ na problémy. To je totiž miesto, kde sa baktériám, prachu a nečistote darí najviac. Spod 1m štvorcového viete vytiahnuť vďaka profesionálnemu vybaveniu až 1kg nečistoty.

Keď sme pri tých profesionálnych strojoch – vedeli ste, že z 21 testovaných komerčných vysávačov rôznych značiek, ceny a veku všetky do prostredia uvoľňovali drobné prachové častice? V podstate časť prešla filtrom a zvyšok sa opäť rozvíril po kancelárii. Ak nie je váš vysávač vybavený účinnými filtrami, tak v podstate iba presúvate nečistoty. Výhodou našich vysávačov je, že sú vybavené účinnými filtrami, ktoré sa pravidelne čistia. Povýšte vysávanie na vyšší level. Nejde ani tak o vzhľad ale o to drobné znečistenie, ktoré nevidíte ale môže spôsobiť nepríjemnosti.

Priemerný človek strávi 87% svojho života v interiéri. V prípade práce v kancelárii je to 8 hodín denne. Je dokázané, že pravidelné vysávanie a umývanie podláh eliminuje prach a tým sa výrazne zvyšuje aj kvalita vzduchu. Citeľné je to najmä na miestach, kde je iba klimatizácia, bez možnosti otvorenia okna. Dosah na kvalitu vzduchu z klímy asi mať nebudete ale „vylepšiť“ ho môžete práve pravidelným a odborným čistením podláh.

Predstavte si vstup do kancelárie. Na prvých 7 metroch sa zachytí až 90% všetkých nečistôt. Na prvom metri je to hneď 30%. Čo to pre vás znamená? Je potrebné zvýšiť starostlivosť práve o tieto kritické miesta, aby sa nečistota nerozniesla po kanceláriách. S profesionálnym vybavením to ide ľahko a najmä efektívne. A my ním disponujeme.

99% všetkých škvŕn na koberci je možné odstrániť, ak sú vyčistené počas prvých pár dní. Čím dlhšie zostane na látke škvrna, tým ťažšie sa bude odstraňovať. Myslite na to, keď nabudúce kolega vyleje kávu.

V Bemaluxe si uvedomujeme všetky tieto fakty a preto prinášame profesionálne čistenie podláh a kobercov do slovenských kancelárií už niekoľko rokov od Bratislavy až po Michalovce.

Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na umývanie podláh do firme ešte dnes.