Nestrácajte čas a peniaze nákupom hygienického materiálu

Hľadáte overenú upratovaciu firmu?

Asi nikdy doteraz nevynakladali firmy toľko financií na hygienický materiál. Často sa nakupuje živelne a pritom sa míňa množstvo času a peňazí. Naša firma má medzi svojimi službami aj dodávky hygienického materiálu. Prečo je pre vás výhodné, aby ste túto agendu zverili nám?

V prvom rade sú to skúsenosti. Na trhu je nepreberné množstvo hygienických pomôcok ale nie všetky sú vhodné. Niektoré sú zbytočne predražené, iné majú nízku kvalitu. My sme za roky praxe vyfiltrovali tie s optimálnym pomerom cena/kvalita.

Ak je napr. nekvalitný čistiaci prostriedok na riad v kuchynke, tak ho môžete spotrebovať až o 40% viac ako v prípade hustého, kvalitného.

To isté platí v prípade mydiel na toaletách a takto by sme mohli pokračovať. Navyše v dobe zvýšených hygienických nárokov je nebezpečné používať prostriedky, ktoré svojim zložením nezahubia baktérie, vírusy a podobne.

Zaujímavosť: Použitie alkoholového gélového dezinfekčného prostriedku na ruky v triede poskytlo celkové zníženie absencie v dôsledku infekcie o 16,8% medzi 16 základnými školami a 6 000 žiakmi.

Aj vás stojí každá PN nemalé peniaze, uberá čas na produktivitu a nakopuje administratívu.

Úsporu času môžete dosiahnuť aj tým, že prenecháte nákup hygienického materiálu na nás. Pri opakovaných objednávkach stačí poslať email alebo zatelefonovať a zabezpečíme všetko vrátane dodania.

Väčšina firiem, ktorým dodávame hygienický materiál, je u nás spokojná aj s cenami. Tým, že tieto položky pravidelne a vo veľkých objemoch objednávame u dodávateľov, máme zabezpečené mimoriadne výhodné ceny, ktoré potom premietame aj do cien pre klientov.

Vtipná zaujímavosť: Prvý toaletný papier „bez triesok“ bola vyrobený až v roku 1935 (au!). Až do tohto bodu bolo veľmi časté mať v toaletnom papieri štiepky kvôli technikám používaným pri výrobe.

Ak potrebujete kvalitné, overené a cenovo prijateľné hygienické prostriedky do firmy, neváhajte nás kontaktovať. Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru a odporučíme len to najlepšie, čo nám pod rukami prebehlo.