Už viete, prečo by mala byť čistota na pracovisku kľúčová? Eliminujte riziko ochorenia a ušetrite peniaze sebe aj svojim zamestnancom. Ako? Prečítajte si najnovší blog.


Udržovať pracovisko čisté nie je len otázka estetiky ale predovšetkým zdravia. Podľa štúdie z roku 2015 sa človek v kancelárii počas dňa „stretne“ až s 10 miliónmi baktérií, ktoré sa zachytia na jeho ruke. Čím viac budete svoje pracovisko udržovať v čistote, tým sa zníži riziko ochorenia, PN-ky
a finančných strát pre vás aj vašich zamestnancov.

Kľúčom k minimalizácii tohto rizika je upratovanie. To ale musí byť predovšetkým pravidelné a profesionálne. Mnohokrát to nie je vo vašich kapacitách, či už odborných alebo časových.

V takomto prípade je najlepším riešením obrátiť sa na nás. My vám dáme istotu, že vaše kancelárie budú pravidelne a kvalitne upratané tímom vyškolených pracovníkov, ktorí používajú účinné čistiace prostriedky. Pozor – účinné ≠ agresívne. Priestory dokážu byť vyčistené aj šetrnými prostriedkami.

Mať čistý stôl


Vedeli ste, že na pracovnom stole sa zdržuje 400x viac baktérií ako je prítomných na sedadle toalety? Predstavte si, že ste „susedmi“ baktérií počas 8 hodín v práci, 5 dní do týždňa.

Ak máte v práci koberec, tak na ploche 1×1 meter sa môže vyskytovať nečistota až do hmotnosti 1 kg.

Pravidelnou dezinfekciou kancelárskeho stola môžete zredukovať tzv. sick day až o 30%

Mať čistý stôl je dôležité mať v prenesenom aj doslovnom význame, pretože môžete výrazne pomôcť vytvoriť skutočne zdravé pracovné prostredie.

Naša firma má s komplexným upratovaním kancelárií niekoľkoročné skúsenosti a kolegovia sa pravidelne zúčastňujú školení o nových trendoch a postupoch, aby sme poskytovali zákazníkom to najlepšie, čo trh ponúka.

Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku na profesionálne upratanie firmy.